Yazıcı Servis

Tamir Bakım uzman kadro ve geniş yedek parça stoğuyla a OKI, HP, Epson, Panasonic, Xerox, Canon aileleri başta olmak üzere marka bağımsız olarak Laser, Dotmatrix, Plotter, DeskJet, İnkJet ve BubbleJet yazıcılarla ilgili geniş malzeme stoğuyla hızlı, güvenli ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir. Arıza tespit, onarım, test ve son kontrol aşamalarında en modern test ve ölçüm cihazları kullanılmaktadır.

Geçici Ürün Temini

Onarıma alınan yazıcıların yerine isteğe bağlı olarak yazıcı servise alındığı anda veya ender olarak rastlansa da onarım süresini aşabilecek durumlarda geçici ürün temini sağlayarak hem müşterilerinin rekabet gücünü, hem de verimliliğini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Onay ve Garanti Süresi

Tespit edilen arıza müşterilerimize "Arıza Tespit ve Onay Formu" ile onaylatılan arıza ve yapılan işlemler, teknik servis raporu ile belgelenip, müşteriye, Müşteriyle Birlikte Kontrol aşamasında sunulmaktadır. Petek onarımını yaptığı cihazlar için 3 aylık Tamir Garantisi vermektedir.

Onarıma alınan yazıcıların arıza tespiti ücretsiz olarak yapılır. Müşteri geri iade talep etmesi durumunda Arıza tespit ücreti alınmaktadır. Tespit edilen arıza, müşteriye ulaştırılarak bildirilir.